Torlak Turizm

Torlak Turizm, İsmail Torlak tarafından 1994 yılında Rize’de turizm ve seyahat acentesi olarak kuruldu.

Her yıl düzenli olarak kutsal topraklara Hac ve Umre seyahati sağlayan Torlak Turizm TURSAB ve A Grubu seyahat acentesi olarak IATA üyeliğini de devam ettirmektedir.

Türk Hava Yolları’nın da içinde bulunduğu, yurt içi ve yurt dışı birçok hava yolunun yetkili bilet satış acentesi olarak hizmet vermektedir.

Torlak Turizm, tüm bu hizmetlerinin yanı sıra yılların tecrübesi, bilgi, birikimi ve deneyimli personelleriyle 2017 yılından bu yana siz değerli müşterilerine araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Sorunsuz bir seyahatin hayal olmadığını göstermeyi amaçlayan Torlak Turizm faaliyetlerine Rize ve İstanbul ofislerinde ilk günkü heyecan ve iş disipliniyle devam etmektedir. 

Misyonumuz

27 yıldır binlerce vatandaşının kutsal topraklarla buluşmasına aracılık eden Torlak Turizm, sorunsuz organizasyon anlayışıyla birinci önceliğini her zaman müşteri memnuniyeti ilkesinden yana tutmaya devam etmektedir. Rize ve İstanbul’daki ofislerinin yanı sıra Türkiye’nin her noktasından kutsal toprakları ziyaret etmek isteyen kitlelere ulaşmak yegane hedefimizdir.

Vizyonumuz

Bünyesinde çalıştırdığı ekip arkadaşlarına düzenli eğitim desteği sağlayan Torlak Turizm, dünya standartlarını sürekli takip ederek, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemektedir.

Hizmet sektöründe fark yaratmayı amaç olarak belirleyen Torlak Turizm, daima ulaşılabilir, şeffaf, güvenli ve müşteri dostu hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ekibimiz

İsmail Torlak

Kurucu

Mustafa Torlak

Genel Müdür

Ali Akarsu

Din Görevlisi

Nizamettin Küçük

Din Görevlisi

Fatma Huruz

Muhasebe

Serdar Öksüz

Muhasebe

İstanbul Ofisi

Yahya Bukhari

Şube Müdürü

Safa Akarsu

Satış Uzmanı

Cansu Karadeniz

Ofis Asistanı

Rize Ofisi

Samet Gür

Araç Kiralama Şube Müdürü

Hande Reis

Bilet Satış Sorumlusu

Üveyde Tuzcu

Hac Umre Sorumlusu

Uğur Karabulut

Satış Sorumlusu

Taha Erdem Kar

Satış Sorumlusu

Osman Albayrak

Operasyon Personeli

Sena Nar

Satış Sorumlusu

Neden Torlak Turizm

Torlak Turizm, halka hizmetin hakka hizmet olduğu anlayışıyla yola çıkarak faaliyet gösterdiği sektörde 25 yılı geride bırakmıştır.

Her ne kadar karşılıklı bir iş anlaşmasına bağlı çalışıyorsak da tüm misafirlerimizle gönül bağı kuruyor, seyahatleri boyunca ihtiyaç duydukları anlarla ulaşılabilir oluyor, müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.

Kadromuzda bulunan deneyimli din adamları ve eğitimli ekip arkadaşlarımızla birlikte kuşaktan kuşağa aktarılan bilgi birikimi ve deneyimlerimizden yola çıkarak misafirlerimizin sevinç gözyaşlarına ortak oluyor, uçuş anından konaklamaya, transferlerden ibadete kadar tüm süreçlerde rehberlik ediyoruz.

İlk günkü özen ve hizmet aşkıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Sorunsuz bir organizasyon ve huzurlu bir yolculuk için Torlak Turizm.

WhatsApp Hattı